13 listings
565 Beck Drive
LAVON, TX 75166
4 bd · 4 ba · 2,356 sf · Built 2024 · 1 Story
4d on market · $185/sf
353 Waters Ridge Drive
LAVON, TX 75166
5 bd · 3 ba · 2,944 sf · Built 2023 · 2 Story
12d on market · $136/sf
441 Beechwood Drive
LAVON, TX 75166
6 bd · 4 ba · 4,365 sf · Built 2021 · 2 Story
58d on market · $134/sf
129 Chase Creek Drive
LAVON, TX 75166
4 bd · 3 ba · 2,260 sf · Built 2021 · 2 Story
13d on market · $159/sf
449 Beechwood Drive
LAVON, TX 75166
6 bd · 4 ba · 4,383 sf · Built 2021 · 2 Story
48d on market · $133/sf
330 Rock Acre Drive
LAVON, TX 75166
4 bd · 3 ba · 2,315 sf · Built 2022 · 1 Story
1d on market · $164/sf
248 Waters Ridge Drive
LAVON, TX 75166
3 bd · 2 ba · 1,902 sf · Built 2023 · 1 Story
40d on market · $165/sf
490 Oak Creek Drive
LAVON, TX 75166
5 bd · 3 ba · 2,096 sf · Built 2022 · 1 Story
38d on market · $181/sf
332 Braves Way
LAVON, TX 75166
5 bd · 4 ba · 2,938 sf · Built 2022 · 2 Story
30d on market · $136/sf
335 Community Drive
LAVON, TX 75166
4 bd · 2 ba · 2,710 sf · Built 2022 · 1 Story
165d on market · $148/sf
542 Chase Creek Drive
LAVON, TX 75166
3 bd · 2 ba · 2,002 sf · Built 2024 · 1 Story
0d on market · $182/sf
498 Oak Creek Drive
LAVON, TX 75166
5 bd · 4 ba · 2,937 sf · Built 2022 · 2 Story
0d on market · $145/sf
576 Silver Springs Lane
LAVON, TX 75166
4 bd · 3 ba · 2,726 sf · Built 2024 · 2 Story
6d on market · $150/sf
13 listings
$435,000
4 Beds • 4 Baths • 2,356 Sq Ft
565 Beck Drive, LAVON, TX 75166
$399,000
5 Beds • 3 Baths • 2,944 Sq Ft
353 Waters Ridge Drive, LAVON, TX 75166
$586,000
6 Beds • 4 Baths • 4,365 Sq Ft
441 Beechwood Drive, LAVON, TX 75166
$360,000
4 Beds • 3 Baths • 2,260 Sq Ft
129 Chase Creek Drive, LAVON, TX 75166
$585,000
6 Beds • 4 Baths • 4,383 Sq Ft
449 Beechwood Drive, LAVON, TX 75166
$379,000
4 Beds • 3 Baths • 2,315 Sq Ft
330 Rock Acre Drive, LAVON, TX 75166
$314,000
3 Beds • 2 Baths • 1,902 Sq Ft
248 Waters Ridge Drive, LAVON, TX 75166
$380,000
5 Beds • 3 Baths • 2,096 Sq Ft
490 Oak Creek Drive, LAVON, TX 75166
$399,900
5 Beds • 4 Baths • 2,938 Sq Ft
332 Braves Way, LAVON, TX 75166
$399,900
4 Beds • 2 Baths • 2,710 Sq Ft
335 Community Drive, LAVON, TX 75166
$365,000
3 Beds • 2 Baths • 2,002 Sq Ft
542 Chase Creek Drive, LAVON, TX 75166
$425,000
5 Beds • 4 Baths • 2,937 Sq Ft
498 Oak Creek Drive, LAVON, TX 75166
$409,000
4 Beds • 3 Baths • 2,726 Sq Ft
576 Silver Springs Lane, LAVON, TX 75166