7 listings
99 W Mountain Creek Drive
GRAND PRAIRIE, TX 75052
3 bd · 3 ba · 1,540 sf · Built 1971 · 2 Story
16d on market · $130/sf
74 E Mountain Creek Court 2
GRAND PRAIRIE, TX 75052
3 bd · 3 ba · 1,584 sf · Built 1977 · 2 Story
-21d on market · $142/sf
109 W Mountain Creek Drive 13
GRAND PRAIRIE, TX 75052
3 bd · 3 ba · 1,540 sf · Built 1971 · 2 Story
10d on market · $108/sf
80 E Mountain Creek Drive 19
GRAND PRAIRIE, TX 75052
2 bd · 1 ba · 944 sf · Built 1973 · 1 Story
113d on market · $191/sf
8 W Townhouse Lane 32
GRAND PRAIRIE, TX 75052
3 bd · 2 ba · 1,424 sf · Built 1971 · 1 Story
46d on market · $133/sf
35 E Mountain Lane 34
GRAND PRAIRIE, TX 75052
3 bd · 3 ba · 1,656 sf · Built 1979 · 2 Story
29d on market · $139/sf
5 E Townhouse Lane
GRAND PRAIRIE, TX 75052
2 bd · 2 ba · 1,190 sf · Built 1973 · 1 Story
238d on market · $164/sf
7 listings
$200,000
3 Beds • 3 Baths • 1,540 Sq Ft
99 W Mountain Creek Drive, GRAND PRAIRIE, TX 75052
$224,900
3 Beds • 3 Baths • 1,584 Sq Ft
74 E Mountain Creek Court 2, GRAND PRAIRIE, TX 75052
$166,500
3 Beds • 3 Baths • 1,540 Sq Ft
109 W Mountain Creek Drive 13, GRAND PRAIRIE, TX 75052
$179,999
2 Beds • 1 Baths • 944 Sq Ft
80 E Mountain Creek Drive 19, GRAND PRAIRIE, TX 75052
$189,000
3 Beds • 2 Baths • 1,424 Sq Ft
8 W Townhouse Lane 32, GRAND PRAIRIE, TX 75052
$230,000
3 Beds • 3 Baths • 1,656 Sq Ft
35 E Mountain Lane 34, GRAND PRAIRIE, TX 75052
$195,000
2 Beds • 2 Baths • 1,190 Sq Ft
5 E Townhouse Lane, GRAND PRAIRIE, TX 75052