7 listings
1001 Crane Circle
FORT WORTH, TX 76131
3 bd · 2 ba · 1,921 sf · Built 2003 · 1 Story
0d on market · $172/sf
736 Cardinal Drive
FORT WORTH, TX 76131
3 bd · 2 ba · 1,804 sf · Built 2001 · 1 Story
8d on market · $177/sf
625 Condor Trail
FORT WORTH, TX 76131
3 bd · 3 ba · 2,260 sf · Built 2005 · 2 Story
0d on market · $144/sf
720 Pheasant Road
FORT WORTH, TX 76131
3 bd · 3 ba · 2,955 sf · Built 2005 · 2 Story
46d on market · $133/sf
713 Sparrow Drive
FORT WORTH, TX 76131
3 bd · 2 ba · 1,928 sf · Built 2014 · 1 Story
0d on market · $177/sf
728 Falcon Road
FORT WORTH, TX 76131
3 bd · 2 ba · 1,661 sf · Built 2007 · 1 Story
223d on market · $169/sf
700 Hummingbird Trail
FORT WORTH, TX 76131
4 bd · 3 ba · 2,555 sf · Built 2003 · 2 Story
30d on market · $151/sf
7 listings
$330,000
3 Beds • 2 Baths • 1,921 Sq Ft
1001 Crane Circle, FORT WORTH, TX 76131
$319,900
3 Beds • 2 Baths • 1,804 Sq Ft
736 Cardinal Drive, FORT WORTH, TX 76131
$325,000
3 Beds • 3 Baths • 2,260 Sq Ft
625 Condor Trail, FORT WORTH, TX 76131
$394,000
3 Beds • 3 Baths • 2,955 Sq Ft
720 Pheasant Road, FORT WORTH, TX 76131
$342,000
3 Beds • 2 Baths • 1,928 Sq Ft
713 Sparrow Drive, FORT WORTH, TX 76131
$280,000
3 Beds • 2 Baths • 1,661 Sq Ft
728 Falcon Road, FORT WORTH, TX 76131
$385,500
4 Beds • 3 Baths • 2,555 Sq Ft
700 Hummingbird Trail, FORT WORTH, TX 76131